top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autorar.pr. Adrian Goska

Kilka przedwakacyjnych wyroków frankowych

Kilka ciekawych przedwakacyjnych wyroków frankowych z różnych sądów w Polsce.


1. SO w Łodzi sygn. akt XII C 1015/20

uznał za nieważną w całości umowę kredytu z bankiem PKO BP S.A. oraz zasądził duży zwrot pona 206.000 zł oraz 45.000 chf oraz koszty procesu.

W tym sądzie zdarzają się wyroki niekorzystne w I instancji, jet bowiem kilku sędziów, którzy do tej pory nie wyciągają żadnych wniosków z wyroków Sądu Apelacyjnego, który uchyla wyroki niekorzystyne dla kredytobiorców. Czasem klienci pytają i dziwią się dlaczego tak się dzieje. Mam II instancję, i po to jest apelacja, aby błędny wyrok zmienić. Cierpliwość opłaca się, gdyż sądy zwykle zasądzają duże odsetki za czas oczekiwania. Życzę więc cierpliwości klientom i sukcesów a także nie podejmowania zbyt pochopnych decyzji.2. Kolejny to wyrok Sądu Okręgowego w Piotrkowie Tryb. przeciwko Reiffeisen Bank, sygn.akt I C 1802/21, po jednej rozprawie.

tu także sąd uznał,iż umowa jest nieważna w całości.3. Santander Consumer Bank S.A. i wyrok Sądu Okręgowego w Piotrkowie Tryb., sygn. akt I C 1630/21 umowa w całości nieważna.4. I kolejny Santander,Sąd Okręgowy w Piotrkowie Tryb., sygn. akt I C 941/21.5. Mbank S.A. Sąd Okręgowy w Łodzi, sygn. akt I C 2286/21, jedna rozprawa, po 6 miesiącach.7. Długo oczekiwany wyrok z Sądu Okręgowego w Przemyślu. Umowa z SCB nieważna w całości.8. Wyrok z Sądu Okręgowego w Sieradzu, po zaledwie kilku miesiącach, jedna rozprawa.


9. W kilkunastu sprawach Sąd Okręgowy w Warszawie, XXVIII Wydział Cywilny, tradycyjnie już zabezpieczył nam powództwa.

160 wyświetleń0 komentarzy
Post: Blog2_Post
bottom of page