top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autorar.pr. Adrian Goska

Doświadczenie kancelarii w sprawach frankowych

Zaktualizowano: 12 maj 2022Fot. Głowne wejście do Naturhistorisches Museum, Wiedeń.

Doświadczenie kancelarii prawnej to istotna rzecz często decydująca o wyborze klientów. Nasze 20 letnie doświadczenie w doradztwie prawnym w sprawach cywilnych a szczególnie procesach dało nam solidną przewagę.

należą do spraw spornych cywilnych. Specjalizujemy się w nich, prowadzimy sprawy w całej Polsce. Dysponując dużą bazą własnych wyroków opracowaliśmy nie tylko mapę wszystkich wzorców umów bankowych ale i wyroków. Jesteśmy w stanie przeanalizować orzeczenia konkretnego sędziego oraz jego poglądy, także te które ewoluowały. Pomaga to nam dobrać bardzo precyzyjną argumentację dla każdej ze spraw.

Taktyka banków, także cały czas podlega zmianą, począwszy od podnoszonych zarzutów skończywszy na próbach przedłużania procesów. Istotne jest zatem, aby odpowiednio zareagować, a nawet uprzedzić działania banków.

Kilkaset spraw w toku oraz ponad sto zakończonych już spraw wydaniem wyroku, także przed sądami apelacyjnymi pozwala nam bezpiecznie przeprowadzić kredytobiorcę przez cały proces sądowy. Przykładowe ostatnie orzeczenia sądów prezentujemy poniżej.
79 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page