top of page
niebieskie kwiaty
Ocean

O NAS

Kancelaria Radcy Prawnego Adrian Goska od 2003 roku świadczy najwyższej jakości usługi prawne dla klientów w całej Polsce. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo konsultacji prawnej lub prawnika, który poprowadzi Państwa sprawę sądową, nasz zespół wysoko wykwalifikowanych radców prawnych i adwokatów przeprowadzi Państwa przez każdy krok, rozwiązując wszelkie napotkane po drodze problemy.  Kancelaria Radcy Prawnego Adrian Goska gwarantuje, że powierzone nam sprawy zostaną rozwiązane w sposób komfortowy i bezpieczny dla naszych klientów. Nasi prawnicy posiadają duże doświadczenie w sporach sądowych, prowadzą sprawy cywilne reprezentując Państwa przed wszystkimi instancjami sądów powszechnych oraz Sądem Najwyższym. Czekamy na Państwa telefon.

Ocean

Radca Prawny Adrian Goska

IMG-0862_edited_edited_edited.jpg

Radca prawny, członek OIRP w Łodzi.

Prawnik zarządzający kancelarią. Prawo ukończył w 2003 roku na Uniwersytecie Łódzkim broniąc pracę w Katedrze Prawa Handlowego i Gospodarczego, broniąc pierwszą pracę z zakresu odpowiedzialności cywilnej wspólników spółek osobowych w nowym Kodeksie Spółek Handlowych. Aplikację radcowską przy  Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi z bardzo dobrym wynikiem. Przedmiotem zainteresowań Mecenasa jest prawo cywilne oraz procesowe. Specjalizuje się w prawie bankowym (spory z umów frankowych), spory cywilne oraz negocjacje biznesowe. Przeprowadzał transakcje typu due diligence, przejęć i fuzji przedsiębiorstw w Polsce. Doradca firm rodzinnych w projektach związanych z planowaniem sukcesji i planowaniem spadkobrania. Doradzał w projektach unijnych przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej, spożywczej i technologicznej.Ukończył wiele szkoleń oraz kursów doskonalających. Bierze udział w zjazdach naukowych katedr prawa cywilnego i handlowego, konferencjach i seminariach. Pasją są podróże a w szczególności odkrywanie Włoch, gdzie spędza dużą część czasu. Dobre wino i przyjaciele to najlepszy tandem na najlepsze spędzenie życia. Jest miłośnikiem sztuki, Ecole de Paris oraz życie i twórczość rodziny Kossaków to największy przedmiot zainteresowań  Mecenasa.

Posługuje się językiem niemieckim, rosyjskim, w stopniu podstawowym włoskim i angielskim.

Ocean

Radca Prawny Joanna Gortat-Goska

IMG-4973.jpg

Radca prawny, członek OIRP w Łodzi. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi.

 

Pani Mecenas prawo ukończyła w 2005 roku na Uniwersytecie Łódzkim broniąc pracę w Katedrze Postępowania Karnego. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. Przedmiotem zainteresowań Mecenas jest prawo cywilne, prawo nieruchomości oraz odszkodowania cywilne. Specjalizuje się szczególnie w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości oraz sporach frankowych. Jest uczestnikiem wielu szkoleń, w tym ministerialnych  oraz kursów doskonalających. Posiada bogate doświadczenia w pracy z samorządami. Regulowała stany prawne wielu łódzkich nieruchomości.  Bierze udział w zjazdach naukowych katedr prawa cywilnego i handlowego. Pasją są dobre książki oraz muzyka klasyczna. 

Ocean

Radca Prawny Anna Majewska

Radca prawny,członek OIRP w Łodzi, ukończyła aplikację radcowską  przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie
w 2016 r.

Ukończyła Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa
i Administracji, kierunek: prawo.

Tytuł magistra uzyskany w listopadzie 2009 r.

 

Jest absolwentką Akademii Obrony Narodowej
w Warszawie – studia podyplomowe
z zakresu przywództwa i negocjacji
w latach 2003-2004

Ukończyła Prywatną Wyższą Szkołę Biznesu
i Administracji w Warszawie, Wydział Ekonomiczny
kierunek: zarządzanie i marketing - Tytuł magistra uzyskany w 2000 r.

Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
w Poznaniu, Wydział Neofilologii na kierunku filologii angielskiej - Tytuł licencjata uzyskany w 1997 r.

Praktykowała w Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Sp.k. Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak

Asystent sędziego w Sądzie Rejonowym dla Warszawy–Mokotowa w Warszawie

w Wydziale Cywilnym

Biegle  posługuje się językiem angielski

Ocean

Radca Prawny
Kinga Kaczorek-Mastej

Radca Prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi.

Absolwentka Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II.

W latach 2018-2020 odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. W 2021 roku uzyskała tytuł radcy prawnego oraz wpis na listę radców prawnych.

W trakcie studiów prawniczych zdobywała praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych, angażując się w pracę koła naukowego i organizacji studenckich, a także w działalność Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. Podczas studiów oraz aplikacji radcowskiej odbywała praktyki w sądach, prokuraturach i urzędach.

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z kancelariami radców prawnych na terenie województwa podkarpackiego, mazowieckiego i łódzkiego, a także wykonując pracę w przedsiębiorstwie transportowym.

W ramach swojej praktyki zawodowej specjalizuje się w sprawach zakresu, prawa rodzinnego, szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa karnego i wykroczeń, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także w sprawach z zakresu prawa transportowego.

 

W życiu prywatnym szczęśliwa żona oraz mama Ignasia, miłośniczka powieści kryminalnych oraz fotografii.

Posługuje się językiem angielskim.

Info: Informacje
bottom of page