niebieskie kwiaty
Ocean

O NAS

Kancelaria Radcy Prawnego Adrian Goska od 2003 roku świadczy najwyższej jakości usługi prawne dla klientów w całej Polsce. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo konsultacji prawnej lub prawnika, który poprowadzi Państwa sprawę sądową, nasz zespół wysoko wykwalifikowanych radców prawnych i adwokatów przeprowadzi Państwa przez każdy krok, rozwiązując wszelkie napotkane po drodze problemy.  Kancelaria Radcy Prawnego Adrian Goska gwarantuje, że powierzone nam sprawy zostaną rozwiązane w sposób komfortowy i bezpieczny dla naszych klientów. Nasi prawnicy posiadają duże doświadczenie w sporach sądowych, prowadzą sprawy cywilne reprezentując Państwa przed wszystkimi instancjami sądów powszechnych oraz Sądem Najwyższym.  Czekamy na Państwa telefon.

Ocean

Radca Prawny Adrian Goska

IMG-0862_edited_edited_edited.jpg

Prawnik zarządzający kancelarią. Prawo ukończył w 2003 roku na Uniwersytecie Łódzkim broniąc pracę w Katedrze Prawa Handlowego i Gospodarczego, broniąc pierwszą pracę z zakresu odpowiedzialności cywilnej wspólników spółek osobowych w nowym Kodeksie Spółek Handlowych. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. Przedmiotem zainteresowań Mecenasa jest prawo cywilne oraz procesowe. Specjalizuje się w prawie bankowym (spory z umów frankowych), spory cywilne oraz negocjacje biznesowe. Przeprowadzał transakcje typu due diligence, przejęć i fuzji przedsiębiorstw w Polsce. Doradca firm rodzinnych w projektach związanych z planowaniem sukcesji i planowaniem spadkobrania. Doradzał w projektach unijnych przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej, spożywczej i technologicznej.Ukończył wiele szkoleń oraz kursów doskonalających. Bierze udział w zjazdach naukowych katedr prawa cywilnego i handlowego, konferencjach i seminariach. Pasją są podróże a w szczególności odkrywanie Włoch, gdzie spędza dużą część czasu. Dobre wino i przyjaciele to najlepszy tandem na najlepsze spędzenie życia. Jest miłośnikiem sztuki, Ecole de Paris oraz życie i twórczość rodziny Kossaków to największy przedmiot zainteresowań  Mecenasa.

Ocean

Radca Prawny Joanna Gortat-Goska

IMG-4973.jpg

Pani Mecenas prawo ukończyła w 2005 roku na Uniwersytecie Łódzkim broniąc pracę w Katedrze Postępowania Karnego. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. Przedmiotem zainteresowań Mecenas jest prawo cywilne, prawo nieruchomości oraz odszkodowania cywilne. Specjalizuje się szczególnie w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości oraz sporach frankowych. Jest uczestnikiem wielu szkoleń, w tym ministerialnych  oraz kursów doskonalających. Posiada bogate doświadczenia w pracy z samorządami. Regulowała stany prawne wielu łódzkich nieruchomości.  Bierze udział w zjazdach naukowych katedr prawa cywilnego i handlowego. Pasją są dobre książki oraz muzyka klasyczna.